Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Miłków

Miłków, dolnośląskie

  • 1 600 000 zł
  • 235,27 m²
  • 6 800,70 zł/m²

Zdjęcie

Marta Gosk

Skontaktuj się

Dom Miłków

Miłków, dolnośląskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

1 600 000 zł

235,27 m²

6 800,70 zł/m²

Dom Miłków

Zaktualizowane: 21 maja 2026

1 600 000 zł 235,27 m² 6 800,70 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
7
Powierzchnia działki:
2 264 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
1900

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

7

Powierzchnia działki:

2 264 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

1900

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 600 000 zł (6 800,70 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 235,27 m² (197,73 m² powierzchni użytkowej), 7 pokoi; stan: bardzo dobry (dom pod klucz)
  • Budynek: rok budowy: 1900
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 2 264 m²
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Perfect, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 582/NPR/DS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu niezwykły dom - willa Magnolia - położony w Miłkowie - powiat karkonoski.
Budynek z ok 1900 roku, budowa mieszana (kamień, cegła, drewno). Nieruchomość po remoncie - nowy dach (blacha cynkowana), wymienione wszystkie instalacje, drenaż wokół budynku, docieplenie styropianem oraz wełną, okna PCV. (...)

Agent

Marta Gosk

601 869...

601 869 663

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

601 869...

601 869 663

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy